NAJDEME 😺 LUCY MILUJÍCÍ ❤️ DOMOV

🔸Kočička Lucy, která byla přijata pod Sluníčko, je však v "depozitu" na veterinární klinice Live v Litoměřicích, kde ji zachránili život a nyní hledá domov:

▪️Zdravím všechny, ráda bych se představila. Jmenuji se Lucy 😺, je mi něco přes rok a chtěla bych si najít své DOMA 🏡 Věc se má tak, že mám drobný pohybový hendikep. Povedlo se mi totiž vypadnout ze sedmého patra 🙀 Poté jsem se nemohla hýbat, byla jsem v boxu a dostávala injekce. Neuměla jsem se ani najíst a krmili mě hodné tety, které jsem předtím neznala. Cvičili se mnou a pečovali o mně tak, že se mi povedlo znovu se naučit pohybovat. Sem tam se zamotám, nebo upadnu – jsem taková nemotora 😺 Moc se ale snažím. Tety o mně stále pečují s láskou ❤️, hrajeme si a nechavají mě spát v posteli. Říkají ale, že bych si zasloužila rodinu a domov, kde by mě rozmazlovali jěště víc.
Tak nevím, myslíte,že by si mě někdo vzal

🔸‌Lucinka je milá, ukecaná, kontaktní mladá kočička. Miluje hlazení na nosu a čele. Domů půjde kastrovaná, čipovaná a vakcinovaná. S ohledem na překonaný těžký úraz jí hledáme domov čistě vevnitř se zabezpečenými okny a bez psů, kterých se bojí. Problematické jsou pro ní výšky, do kterých by ráda lezla, ale má horší koordinaci. Věříme, že časem a dostatkem pohybu je možné ještě určité zlepšení. Lucy si rozhodně svůj problém s rovnováhou neuvědomuje natolik, aby jí to bránilo v lítaní po gauči, poskakování, lovení mávatka a likvidování škrábadla.

Příspěvek z Facebooku