NAŠE ZLATÍČKO BABIČKA DÁŠENKA ❤️❤️❤️

Dobrý den,
po delší pauze se s Dášenkou ozýváme:)
Dášenka, jak už víte, koncem srpna šla na trhání spodních zoubků kvůli stále vracejícímu se zánětu dásní. Po té jsme chodili co 2 týdny na přepichy atb, aby se zánět vyléčil. Jelikož se po vyléčení zánět opět po pár týdnech vrátil, paní dr. rozhodla dotrhat ještě kořeny zoubků, které tam zůstali ještě po prvním trhání, kdy byla Dášenka ještě u Vás v útulku. U této operace (která proběhla 3 týdny zpět) se paní doktorka rozhodla pro jistotu vzít vzorek na histologii, aby se zjístilo co vlastně zánět způsobuje – výsledek jsme se dozvěděli včera a je naštěstí vcelku pozitivní – chronický zánět dásní.

Dášenka bude dostávat injekčně kortikoidy, když se zánět zase objeví. Jsme moc rádi, že to dopadlo takto a není to nic vážného!
Jinak si Dášenka krásně zvykla u nás. Je neskutečně mazlivá a vděčná kočička. Spinkání v pelíšku pro kočičky ji nezajímá, ona raději na gauči nebo ještě líp rozvalená v naši posteli .
Už není ani tak plachá, když přijde návštěva, dříve byla schopna být zalezlá pod postelí i několik hodin, dokud návštěva neodešla. A teď? Je zvědavá a přijde se hned seznámit – stále je opatrná, ale udělala za těch 10 měsíců u nás vážně obrovský pokrok.
V příloze posílám pár fotek
Mějte se pěkně a s Dášenkou zdravíme.
Veronika

Příspěvek z Facebooku