Naší milí PODPOROVATELÉ, “ lajkovači“ a “ sledovači „😁❤️👍

Máme tu ohromnou várku zpráv od kočiček z nových domovů z naší 5té umisťovací výstavy tentokráte konané v hale Plechárna Černý Most a nejen z ní.
Postupně také oslovujeme adoptivní rodiče našich kočiček , kteří se nám dlouho neozvali a vyzvídame jak se jim všem daří. A máte se na co těšit .
Takže pozor začínáme…… 😃

Tady Mikeš – bývalý Grobián

Mám se tu fajn a to i přes to, že jsem už jednou byl u veterináře. Šlo jen o kontrolu ( tak ne jen o kontrolu – měl jsem trochu průjem, ale už je to dobrý ). V souvislosti s tím průjmem chceme zkusit výměnu granulovaného krmiva – respektive přejít na Royal, co jsem baštil u vás. Uvidíme, co to přinese. Ale pozor: Mám už přes tři kila a chovám se tu dost suveréně. Snaží se mne odnaučit lézt na kuchyňskou linku, ale je komické, jak se jim to nedaří. Já je zase učím nikde nenechávat dostupné jídlo, jinak ho tam už nenajdou, ale taky se mi to nedaří ( takže si co chvíli na něčem pochutnám ). Jinak prý vlastně vůbec nezlobím, takže pohoda. Za dva až tři měsíce plánují mne vykastrovat a na to se netěším – to asi chápete, že.
Tak zas někdy příště Mikeš – Grobián
Příspěvek z Facebooku