OFINKA🐈 (u nás Arabeska) a FUFINKA🐱 (u nás Missinka) NÁM VŠEM POSÍLAJÍ POZDRAVY A TROCHU TOHO POVÍDÁNÍ. 🌞

Milá paní Mílo a všechna Sluníčka,
píšu Vám jednak proto, že jsem viděla, že kontaktujete všechny adoptivní rodiče (tak abych Vám ušetřila jeden e-mail), jednak proto, že už jsem to chtěla udělat dávno, ale pořád nějak nebyl čas. Tak děkuji za postrčení.
Ofinka (u Vás Arabeska) a Fufinka (u Vás Missinka) se mají krásně, jsou z nich mladé fešné slečny. Teď na jaře jsme nechali obě vykastrovat, doklad posílám v příloze. Holčičky měly a vlastně stále mají vzrůšo, protože jsme se přestěhovali do domečku na venkově. Ven je sice nepouštíme, ale jim ke štěstí stačí okna na zahrádku, v nichž tráví většinu času. Příští rok se nám snad povede vybudovat zasíťovanou terasu, aby si kočičky užily více sluníčka a vzduchu. Jinak obě holčičky jsou roztomilé a hravé, Ofinka je trochu klidnější, ale žádný suchar to rozhodně není :). Fufi je ďáblík, podle mě má syndrom ADHD, neposedí vteřinu, vyfotit se dá v podstatě jen ve spánku, proto je většina fotek, které Vám posílám, focena v posteli :). Obě jsou ale mazlivé, a když mají chvíli čas, přijdou se pusinkovat. Ačkoli mají na výběr ještě 6 dalších kamarádů, nejraději si hrajou spolu, asi kvůl
i podobn
ému věku.
Na závěr bych Vám ještě ráda napsala, že mi kamarádka Kačka věnovala použitou ledničku, a když jsem se jí ptala, co by za ni chtěla, odpověděla mi, abych poslala nějaké peníze útulku. Tak tedy tak činím, posílám Vám na účet 4000, jak Vás tak sleduji, bude to jako plivnutí do Stromovky, ale snad se aspoň pár broučínkům naplní bříška. Tímto také zdravím Kačku a její dva chlapečky, zprávu jim posílám v kopii, aby věděli, že jsem dodržela slib. Kluci budou mít určitě radost.
Mílo, přeji Vám pevné nervy při Vaší sisyfovské práce, určitě se Vám všechno dobré, co pro zvířátka děláte, jednou vrátí. Máte můj obrovský obdiv, často na Vás myslím a hluboce se před Vámi skláním.
Moc Vás s holčičkami zdravíme a příště se pokusíme ozvat dříve.

Zorka, Florin, Ofi, Fufi a kamarádi

Příspěvek z Facebooku