❤️PAŘÍZEK ( EDÍK)

MILÝ PAŘÍZKU ( EDÍKU)
DĚKUJEME TI ZA KRÁSNOU ZPRÁVU Z NOVÉHO DOMOVA. JSME NA TEBE PYŠNÍ, JAK JSI KRÁSNĚ ZVLÁDL PŘESUN DO NOVÉHO DOMOVA. S NOVÝMI POSLUHY TO UMÍŠ PĚKNĚ KOULET.JEN TAK DÁL.TŘEBA JE ČASEM UKECÁŠ A ONI TI PŮJČÍ NA HRANÍ TY DVA🐦🐦 V KLECI A DOVOLÍ TI KOUPEL S 🐠🐠🐠🐟🐟🐟🐟V AKVÁRIU. MĚJ SE FAJN A ZASE PÍSNI😂

Zdravím všechny kamarády ze Sluníčka,

posílám pár pozdravů a fotek, jak bez problémů probíhá aklimatizace v novém domově

V přepravce při cestě do nového domova se mi ze začátku moc nelíbilo, ale po pár pohlazení jsem nakonec cestu zvládl a i jsem se chvilku prospal.
Celou cestu se páníčkové rozhodovali, jaké jméno mi dají, nakonec mě pojmenovali Edík. Už si na to jméno pomalu zvykám a začínám na něj i slyšet.

Hned po příjezdu jsem páníčkům ukázal, jak jsem šikovný, když jsem hned našel bez problémů záchůdek. Udělalo jim to velkou radost a moc mě za to pochválili.
Mám k dispozici velký dům se škrabadlem s domečkem, pelíškem a spoustou hraček. Už jsem prozkoumal skoro všechno, ale občas pozlobím páníčky když vylezu, kam nemám.
Jediné, co se pořád neúspěšně snažím prozkoumat, jsou papoušci. Jsou dva a já bych si s nimi tak rád pohrál, ale pořád mi je nechtějí půjčit. Nechávají je zavřené v kleci a nechápou, že bych si s nimi tak rád hrál
Zatím se mi nejvíce líbí vše co má brčka, látkový balonek a úplně nejlepší jsou boty. Dá se do nich totiž pořád dokola obouvat a dobře se o ně brousí drápky. V novém domově mám dokonce i vlastní televizi. Mají velké akvárko se spoustou rybiček, které se dají přes sklo dobře lovit.

Vždycky když se vyspinkám, mám do večera spoustu energie. Snaží se mě přemluvit na chování, ale já na něj při těch všech hrách nemám prostě čas. Večer už jsem ale většinou unavený a tak jsem rád, když se můžu prospat. Pomalu už si na mazlení zvykám, a proto se nechám každý den večer pochovat. Při každém pomazlení je odměním hlasitým vrněním a má to i velkou výhodu. Při mazlení mě většinou vezmou na nějakou teplou a měkoučkou deku

Prý jsem hezoučký a mám pěkné bříško. Při hraní vydám spoustu energie, a tak hodně papám. Dostávám několikrát denně kapsičku a konzervu, celý den mám k dispozici mističku s granulkami a dávají mi i syrové maso. Občas si uvědomím, že jsem ještě miminko, kterému chybí maminka, a tak si zalezu do pelíšku a cucám plyš.

Nemějte o mě strach, mám se v novém domově hezky

Zase se Vám brzy ozvu

Váš EdíkPříspěvek z Facebooku