❤️VANDRÁK NYNÍ GARP

V SOBOTU SI ODVEZLA PANÍ MILENA DOMŮ KOČIČÍHO KRASAVCE VANDRÁKA. GARPÍKU HODNĚ ŠTĚSTÍ V NOVÉM DOMOVĚ A BRZO SE NÁM OZVI.

Pěkný dobrý večer všem z útulku pro kočky,

posílám nějaké foto Vandráka a doprovodný text. Je to skutečně moc milý kocourek, přejmenovali jsme ho na Garp (podle kocoura z příběhu pro děti), přišlo nám to vznešenější jméno, které si zaslouží. Vandrovat už nemusí, má tady prima domov.

Po příjezdu byl vyjukaný a „uklidil“ se do rohu na sporák. Potom zalezl do ložnice pod postel, ale za chvíli vystrčil hlavu a přišel na zavolání a začal „špacírovat“ po celém (malém) bytě. Večer jsem si v posteli pustila film na notebooku a to přišel sám od sebe a skočil ke mně a nechal se hladit. V noci spal způsobně u postele na rohožce, a to je pořád stejný scénář.

V pondělí jsem mu koupila škrabadlo, které si oblíbil. Má ho v předsíni a vidí z něho do kuchyně. Další pelíšek má u francouzského okna do zahrady, občas tam kouká ven.

Reaguje na otevírání lednice a moje tkaničky od tenisek. Sám mi vyskočí do klína a nechá se pomazlit, je to společenský kocourek.

Chutná mu všechno: granule (dokonce i ty na ledviny, které jste mu dali s sebou), kapsičky, šunka, tvaroh, žervé a masíčko.

Má se tady dobře a jsme kamarádi, už zase sedí za mnou na židli u počítače. Po výškách zatím neleze, vyskočí na škrabadlo a na pračku do koše s prádlem na žehlení.

Mějte se fajn a hezký zbytek večera.

Milena
Příspěvek z Facebooku