Včelka

Kočka Včelka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 7 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 19.6.2019
Doba v útulku: 5 měsíců
Umístění kočičky:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Včelku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Včelku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Včelku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Včelku

Pár slov o kočičce

Včelička přišla se svým jediným kočičím chlapečkem Čmeláčkem. Ze začátku byli oba bojácní a vystrašení z toho kde se zase ocitli. Našla je rodina v Libochovicích u domku, kam jezdí jednou za čas a o jednu kočičí rodinku už se tam starají.

Včelička je vzorná maminka. O Čmeláčka se starostlivě stará. Čmeláček hodně lumpačí, ostatně jako každé koťátko, a maminka Včelička má o zábavu postaráno. Je velice trpělivá. Na člověka si musí pomalu zvyknout, ale již za tu krátkou dobu co je u nás dělá pokroky.

Čmelda našel už svůj domov a Včelička je dost smutná. Je to přítulná kočička, co má ráda společnost lidí a jiných kočiček. Snad nebude dlouho čekat a svůj vysněný domov brzy najde i ona.

Kočička našla domov