Agřík

Kocour Agřík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.9.2020
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Miroslava Křižanová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Agříka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Agříka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Agříka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Agříka

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Agříček je úžasný kocourek s velikýma očima. Má za sebou dvě operace kýly, při jedné z nich byl při intubaci poškozen sprayem pro znecitlivění hrtan a Agřík občas chrčí. To mu však vůbec nevadí, řádí jako „černá ruka“, krásně roste, je moc milý a mazlivý. Při revizi hrtanu nebyl nalezen žádný defekt, žádné zjevné poškození. Agřík je hodně veselé kotě, které by mělo mít v novém domově podobně starého kamaráda. Z důvodu operace kýly, při které byla zjištěna absence břišní stěny, je nutné, aby Agřík žil pouze v bytě.

Odchyty plachých kočiček na kastraci v kravíně v obci Slatina připravily překvapení v podobě čtyř koťátek. Maličký Agříček je živé stvořeníčko, vzorově se cpe, bříško se mu kulatí a poté spokojeně odpočívá v pohodlném teplém pelíšku. Bude z něj zábavný parťák, sjpolečník do nepohody a chlupatý kulíšek k pomazlení.

Zeptejte se na Agříka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI