Alíček

Kocour Alíček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 3 měs.
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 5.10.2018
Doba v útulku: 1 rok a 1 měs.
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Alíčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Alíčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Alíček přišel do Sluníčka ještě se Zvonilkou, byli stejně staří a celý rok spolu rošťačili. Kamarádka Zvonilka už svůj domov našla a Alíček zůstal sám. Je velmi společenský, hravý, mazlivý, rád jí.

Kocourek má od narození handicap, který na něm není vůbec vidět. Netráví bílkoviny, musí dostgat ráno a večer lék. Nesmí jíst suché granulky, jen vlhkou stravu. Není to na něm však vůbec poznat. Chová se úplně normálně jako každá jiná kočička. Rádi bychom mu našli ten nejskvělejší domoc. Je to hubené rozkošné strovřeníčko, které vyžaduje mazlení a plné mističky.

Zeptejte se na Alíčka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI