Alíček

Kocour Alíček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 roky a 7 měs.
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 5.10.2018
Doba v útulku: 4 roky a 4 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Pavlína Kolátorová, Alice a Denis
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Alíčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Alíčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Alíčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Alíčka

Pár slov o kocourkovi

Alíček přišel do Sluníčka ještě se Zvonilkou, byli stejně staří a celý rok spolu rošťačili. Kamarádka Zvonilka už svůj domov našla a Alíček zůstal sám. Je moc hodný, má rád lidi, rád si hraje a jí.

Od příjmu byl v depozitu u Marušky, která jej vymazlila, absolvolala veškerá vyšetření a de facto uzdravila. Alíček se nedávno přestěhoval do hlavního útulku, kde je větší šance, aby našel svůj vysněný domov, kde bude jediným kocourkem. Ve větším počtu kočiček se nedokáže prosadit, je z toho zatím vyjukaný.

Kocourek má od narození handicap, který na něm není vůbec vidět. Netráví bílkoviny, musí dostat ráno a večer lék do jídla. Nesmí jíst suché granulky, jen vlhkou stravu. Není to na něm však vůbec poznat. Chová se úplně normálně jako každá jiná kočička. Rádi bychom mu našli ten nejskvělejší domov. Je to hubené rozkošné stvořeníčko, které vyžaduje mazlení a plné mističky.

Zeptejte se na Alíčka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI