Alza

Kočka Alza

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 11 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.5.2023
Místo nálezu:Dobříň
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Blanka, Stáňa a Stanislav Stádníkovi
Ev. číslo:3010
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Alzu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Alzu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Alzu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Alzu

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Kočička Alza je hodně plachá, člověk se k ní nemůže přiblížit, ihned se tvrdě brání. Její koťátka už  jsou dávno v nových domovech, voliéru sdílela s dalšími osiřelými koťátky, na ty byla moc hodná. I tato koťátka již našla nový domov. Alze byl otevřena voliéra, aby mohla žít na zahradě útulku a nemusela být doživotně zavřena uvnitř s velkým množstvím kočiček, kde se perou, jsou nešťastní.

Chudák maminka Alzička byla nalezena v přepravce před vrátky útulku společně se svými třemi dětičkami. Kočička je krásná, tříbarevná, je hodně vyděšená, ale o svá koťátka se stará příkladně. Vůbec se dosud nedá říci, zda bude Alzička mazlivá, uvidíme až dokojí koťátka.

Kočičku finančně podpořila společnost Alza.

Zeptejte se na Alzu

Alza je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Alza velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI