Gimpetka

Kočka Gimpetka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.7.2021
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Gimpetku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Gimpetku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Gimpetku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Gimpetku

Pár slov o kočičce

Mourinka Animonda čekala na přijetí do Sluníčka několik týdnů. Se sourozenci se zčistajasna ocitli u zahrádek pod nádražím ve Štětí. Naštěstí o ně bylo, do doby než mohla být přijata do Sluníčka, postaráno.

Animonda je krásná, milá kočička, veselé koťě, které čeká na svůj vlastní domov. Je zdravá, neposedná a bude dobře, když najde co nejrychleji nový domov. Ve Sluníčku máme opět absolutně překočkováno.

Zeptejte se na Gimpetku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI