Antinari

Kočka Antinari

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 9.9.2021
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Antinari

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Antinari krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Antinari granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Antinari

Pár slov o kočičce

Kočička Antinari byla nalezena vedle u výjezdu z  Roudnice nad Labem směr k dálnici, Byla pojmenována Antinari podle firmy, u které byla nalezena. Měla velikou rýmu, zalepená očička, to vše jsme zdárně vyléčili, Antinari se i během léčby zakulatila a je připravená jít od nového domova. Potřebuje mazlit a dostávat lásku, kterou je připravena dávat okamžitě zpět. Je to moc hodná a bezkonfliktní kočička.

Zeptejte se na Antinari

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI