Apple

Kocour Apple

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.11.2020
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Apple

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Apple krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Apple granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Apple

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Applíček už zůstal ve Sluníčku jako jediný ze svých sourozenců, kteří už našli domov. Je to úžasný, zdravý, velice hravý kocourek. Je ho plný dům a nejraději by se proháněl i na zahradě. V novém domově by potřeboval podobně starého kamaráda, aby měl s kým řádit. Nevadila by mu ani větší rodina s dětmi, čím více podnětů ke hře, tím lépe. Ve Sluníčku miluje kamarády Mauínka a Agříčka.

Applíček přišel do Sluníčka se třemi stejně černě zbarvenými sourozenci. Jsou jim necelé dva měsíce. Při příjmu měli všichni rýmu a zánět očiček. Nasadili jsme okamžitě léčbu, která skvěle zabírá. Všichni čerňásci jsou chlapečci a jsou hubení, ani jeden nevážil ani celé kilo.

Jsou to malí dráčci, zbyla na ně u nás koupelna, jinde není bohužel místo, řádi zde však o sto šest, místnost je jim už malá.

Kluci si jsou tak podobní, že jsme jim museli trošku zastřihnout srst na hlavičce, abychom je od sebe rozeznali. Jsou to božánci, lumpačí, dožadují se pozornosti, je s nimi náramná zábava a sranda.

Zeptejte se na Apple

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI