Arašída

Kočka Arašída

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 let
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 25.8.2018
Doba v útulku: 5 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ing. David Šolc, Naďa Haganová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Arašídu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Arašídu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Arašídu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Arašídu

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Arašída zůstala velice plachá, nedá se k ní přiblížit blíže než na 2 až 3 metry, bohužel.

Přijali jsme sourozence z obce Chodouny, kde se bezprizorně pohybovali u místního hostince. Kočky se tam objevily po zbourání hospodářských stavení, které sousedilo s restaurací. Kočičky žebraly mezi návštěvníky o kousek jídla a návštěvníci nás záhy kontaktovali ohledně těchto chudáků přímo u hlavní silnice. Domluvili jsme se se starostkou obce ohledně jejich odchytu a kastrace dospělých kočiček. Hned jsme začali s odchyty a přibylo nám hned několik přírustků. Říkáme jim „oříšci“ a pojmenovali jsme je Mandlička, Kešík, Kokosek, Lískáček a Arašída.

Arašída je krásná kočičí holka, která je slušně vychovaná – tedy čistotná a způsobná. Těší se na nový domov. Je to nádherné stvoření s mramorovanou kresbou a jemným kukučem. Bohužel se jí nám nedaří přemluvit, aby se lidí nebála. Třeba by se to trpělivému páníčkovi povedlo.  Arašída je velice kamarádská  s kočkami a v novém domově by potřebovala parťáka, který by jí ukázal, jak krásné je to mazlení.

Zeptejte se na Arašídu

Arašída je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Arašída velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI