Arašída

Kočka Arašída

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 4 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 25.8.2018
Doba v útulku: 2 roky a 2 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ing. David Šolc
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Arašídu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Arašídu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Arašídu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Arašídu

Pár slov o kočičce

Přijali jsme sourozence z obce Chodouny, kde se bezprizorně pohybovali u místního hostince. Kočky se tam objevily po zbourání hospodářských stavení, které sousedilo s restaurací. Kočičky žebraly mezi návštěvníky o kousek jídla a návštěvníci nás záhy kontaktovali ohledně těchto chudáků přímo u hlavní silnice. Domluvili jsme se se starostkou obce ohledně jejich odchytu a kastrace dospělých kočiček. Hned jsme začali s odchyty a přibylo nám hned několik přírustků. Říkáme jim „oříšci“ a pojmenovali jsme je Mandlička, Kešík, Kokosek, Lískáček a Arašída.

Arašída je krásná kočičí holka, která je slušně vychovaná – tedy čistotná a způsobná. Těší se na nový domov. Je to nádherné stvoření s mramorovanou kresbou a jemným kukučem. Bohužel se jí nám nedaří přemluvit, aby se lidí nebála. Třeba by se to trpělivému páníčkovi povedlo.  Arašída je velice kamarádská a v novém domově by potřebovala parťáka, který by jí ukázal, jak krásné je to mazlení.

Zeptejte se na Arašídu

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI