Art (Artíček)

Kocour Art (Artíček)

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.8.2020
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Art (Artíček)

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Art (Artíček) krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Art (Artíček) granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Art (Artíček)

Pár slov o kocourkovi

Artík je zrzavé koťátko s bílými tlapkami, který žil do nedávna v kurníku v obci Židovice. Společně s dalšími pěti sourozenci jej objevila majitelka kurníku 🙂 a tak všichni putovali do Sluníčka.

Artík je moc roztomilý, krásně zbarvený a určitě se z něj vyklube zvídavý lumpíček. Ve Sluníčku se pomalu rozkoukává, nemůže se dožrat, poté všechno “vysportuje” se sourozenci a často nabírá sílu spánkem k dalším lumpačinám. Je čistotný, o svůj kožíšek se vzorně stará, záchod je jeho druhým domovem.

 

Kocourek našel domov