Artuš

Kocour Artuš

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 5 měs.
Kastrace:
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.7.2019
Doba v útulku: 1 rok a 2 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Adam Chlubný
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Artuše

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Artuše krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Artuše granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Artuše

Pár slov o kocourkovi

Kocourek s chrabrým jménem Artuš k nám přišel s bráškou ze sběrného dvora. Byli to plašánci. Bráška se však osmělil a již je dávno v novém domově, Artušek zůstal plachý. Dokonce se postupem doby, jak roste, stává ještě plašším. Artušek je přitom nádherně mramorovaně zbarvený.

V útulku není moc času a tak by Artušek potřeboval hodně trpělivého a hodného páníčka, který by si s ním poradil nebo by mu dal alespoň domov. Je však třeba, aby odešel Artušek ke stejně hravé kočičce, se která by byla jeho parťákem a necítil by se osaměle. Kočičí kamarády ty má Artušek rád. Je možné, že ho nikdo nepřesvědčí, že se lidí nemusí bát a zůstane navždy plachým i v novém domově.

Zeptejte se na Artuše

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI