Artuš

Kocour Artuš

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 roky a 5 měs.
Kastrace:
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.7.2019
Doba v útulku: 2 roky a 3 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Adam Chlubný
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Artuše

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Artuše krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Artuše granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Artuše

Pár slov o kocourkovi

Kocourek s chrabrým jménem Artuš k nám přišel s bráškou ze sběrného dvora. Byli to plašánci. Bráška se však osmělil a již je dávno v novém domově, Artušek zůstal plachý. Dokonce se postupem doby, jak roste, stává ještě plašším. Artušek je přitom nádherně mramorovaně zbarvený. Obáváme se však, že ho nepřesvědčí ani nový domov, je to snad nejplašší kočička ve Sluníčku ještě společně s Arašídou a přitom je ještě tak mladý.

V útulku není moc času a tak by Artušek potřeboval hodně trpělivého a hodného páníčka, který by si s ním poradil nebo by mu dal alespoň domov. Je však třeba, aby odešel Artušek ke stejně hravé kočičce, se která by byla jeho parťákem a necítil by se osaměle. Kočičí kamarády ty má Artušek rád. Je možné, že ho nikdo nepřesvědčí, že se lidí nemusí bát a zůstane navždy plachým i v novém domově.

Zeptejte se na Artuše

Artuš je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Artuš velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 17-20 hod., o víkendech kdykoli) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI