Astra

Kočka Astra

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 2 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 19.3.2019
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Astru

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Astru krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Krásná želvovinová kočička Astra k nám přišla se svými čerstvě narozenými třemi koťátky. Všechny kočičky měli štěstí, že si jich všimli lidé, kterým jejich okolí není lhostejné a kontaktovali nás.

Astřička byla a je stále víceméně plachá. V poslední době se začíná osmělovat. Pokud by našla trpělivý domov, byla by z ní mazlivá kočička. Želvinky jsou často velké osobnosti, májí své zvláštnosti a nikdy Vás nepřestanou překvapovat.

Astra se o svá koťátka vzorně stará, jsou krásná rodinka. Astra je plašší kočička, ale určitě se nechá ráda přemluvit a bude z  ní časem úžasná společnice. Je drobná, má heboučký kožíšek a krásnou želvovinovou kresbu.

 

Zeptejte se na Astru

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI