Baghíra

Kočka Baghíra

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.6.2023
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3034
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Baghíru

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Baghíru krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Baghíru granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Baghíru

Pár slov o kočičce

Dvě koťátka kočičky Baghíry už odjely do nového domova, třetí chlapeček i s maminkou stále čekají. Baghíra je úžasná kočička, která je velmi čilá, hravá a nesmírně mazlivá.

Maminka Baghíra byla přijata se svými třemi, dvaapůl týdne starými koťátky – holčička Bardotkou, chlapeček Brio a holčička Bžundinka. Kočičí rodina se objevila na letišti v Roudnici n.L., o mamince tamní zaměstnanci vůbec nevěděli, kde se tam ocitla nikdo neví, navíc je mazlivá a moc miloučká. Vzorně se o svá koťátka stará.

Zeptejte se na Baghíru

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI