Bazalka

Kočka Bazalka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 3 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.5.2019
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bazalku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bazalku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Bazalka je maminka asi pěti pětitýdenních koťátek, která začala chodit na jídlo ke “zvířatomilům” k domu v jedné obci a záhy přivedla s sebou svou drobotinu. Rodina, kde se rodinka začala živit se však stěhovala do města a z tamní obce už mají tři adoptované nalezence. Ke třem kočičkám vzít do bytu na sídlišti dalších šest kočiček nebylo možné a představa, že u domu zůstanou kočičky sami, bez jídla a pomoci byla jejich noční můrou. Tak jsme rodince pomohli.

Mourovatá kočička Bazalka je obětavá maminka, svou drobotinu střeží jako ostříž. Zatím je ostýchavá a na člověčí společnost není zvyklá. Pomalu se, ale osměluje a je ráda, když někdo její koťátka zabaví, aby si mohla oddychnout. Je krásně mourovatá, dobře živená a čistotná.

Až její drobotina odroste, budeme jí samozřejmě hledat ten nejlepší domov, kde ona bude tou opečovávanou holčičkou.

Zeptejte se na Bazalku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI