Becky

Kočka Becky

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 3 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.4.2019
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Tereza Háková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Beckyho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Beckyho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Malá kočička Becky k nám přišla bez očička, jako odrostlé kotě. Kočičku jsme vzali na kliniku, kde jí bylo poškozené očko vyjmuto. I přes tento handicap, ke kterému přišla zřejmě kvůli lidem, lidi miluje. Ostatní kočičky jí nevadí.

Becky je hravá, moc milá kočička, která se ráda přijde pomazlit a vyhledává společnost jak lidí tak kočiček. Je skvělá společnice, ráda si hraje, mazlí se a poté odpočívá. Už není úplný ničitel a rošťák, ale krásná dáma.

Na to, jak je mladá si už dost vytrpěla, teď ji však už určitě čeká jenom dobrý kočičí život. Určitě bude ráda za domácí pohodu a bezpečí bytu.

Kočička našla domov