Bella

Kočka Bella

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 9 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.6.2022
Místo nálezu:Rohatce
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2675
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bellu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bellu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bellu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bellu

Pár slov o kočičce

Bella je rok a půl stará kočička, která byla z osobních důvodů vrácena z adopce, kam odešla jako koťátko. Bella je ze změny vyděšená, byla jedináčkem a i když je v pokoji pouze s koťátky bez maminky, tak to špatně snáší. Bella je milé, hodně opravdu hodně mazlivé stvoření, urgentně potřebuje domov, kde nebude tolik kočiček jako u nás. Je to mladá kočička, která si určitě na jednoho kočičího kámoše zvykne. Žila dosud pouze v bytě. Je to opravdu krásně zbarvená želvinka.

HISTORIE:

Bella byla nalezena společně se třemi sourozenci v obci Rohatce v jedné zahradě. Nálezci se na nás obrátili a do Sluníčka koťátka přivezli. Želvovinová kráska se světlou čárkou na nose dostala přiléhavé jméno, Bella. Je to zajímavě zbarvená kulička, která kouká na svět vyvalenýma očičkama. Ráda se tulí ke svým sourozencům, je čistotná, krásně papá a už se těší do nového domova kde bude lumpačit, hrát si a užívat všech možných kotěcích lumpáren.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI