Bledulka

Kočka Bledulka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 2 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 6.9.2021
Místo nálezu:Vrbice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bledulku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bledulku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bledulku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bledulku

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Bledulka je už zcela zdravé kotě. Hodně dovádí s kočičím kámošem Schesirkem a Gimpetkou, takže nakonec možná být jedináčkem v novém domově být ani nemusí. Je velice kontaktní a milá kočička.

Bílá kočička Bledulka roste jako z vody. Úspěšně se léčí z bolavého očička a nateklé tváře. Bledulka by byla nejraději jedináčkem. Veliké množství kočiček ve Sluníčku ji znervozňuje a nedělá dobře. Bledulka je velmi přítulná, milluje lidi, vlastní prostor bez dalších kočiček.

Bledulka byla nalezena v obci Vrbice, kde se dožadovala pozornosti. Pozornosti se jí dostalo a tak se ocitla u nás, kde se jí dostane plné péče. Kočička byla vyhublá, zablešená a měla ušní svrab. Nyní je již  v pořádku a i po kastraci. Kočička je velice kontaktní a mazlivá a čeká u nás, až se jí někdo ujme.

Kočička našla domov