Bodlinka

Kočka Bodlinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 6 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.6.2022
Místo nálezu:Úštěk
Doba v útulku: 5 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2679
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bodlinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bodlinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bodlinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bodlinku

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Z Bodlinky je už malá kočičí slečna, je úžasná, hravá, mazlivá, závislačka na lidech. Bude skvělým parťákem k další kočičce i k dětem, Hodí se do větší rodiny.

Bodlinka přišla do Sluníčka se třemi dalšími sourozenci, poté co se po několik dní jejich maminka neobjevila. Bodlinka onemocněla panleukopenii, kterou naštěstí zvládla. Následné onemocnění dýchacích cest, ke kterému se přidala kaliciviróza, také zvládla. Je to veliká bojovnice s chutí žít plný kotěcí život. Bodlinka nyní hezky přibývá na váze, bašzí, hraje si se svými sestřičkami Šlapetkou a Lískulkou. Brzy bude připravená jít do laskavého, láskyplného domova.

Zeptejte se na Bodlinku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI