Bonita

Kočka Bonita

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.11.2020
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bonitu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bonitu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bonitu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bonitu

Pár slov o kočičce

Bonita se delší dobu léčila na zákeřnou FIP, vyhráli jsme však a z Bonitky je kočička zdravá jako buk. Vypadá krásně, zakulatila se, miluje lidi, tulí se v lidské posteli, má úžasnou povahu. Hledá zodpovědný domov, kde bude plnohodnotným členem rodiny. Bonitka je moc hravá a hodí se k dětem.

HISTORIE: Bonita se sestřičkou Islou byly nalezeny před bytovám domem ve křoví v Lovosicích. Chudinky hlasitě naříkaly. Kde se tam najednou vzaly nikdo nechápe. Bonita je trochu plašší, ale naštěstí opravdu jen málo. Měla velikánský hlad a ušní svrab, ale jinak je zdravá. Nemůže se chudinka dosyta najíst. Je to vyjukané koťátko , které se rozkoukává a je vděčné za teplo a pohodlný pelíšek.

Zeptejte se na Bonitu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI