Brita

Kočka Brita

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 roky a 9 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.5.2022
Místo nálezu:Klapý
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2634
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Britu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Britu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Britu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Britu

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Brita už dávno své děti odchovala a nyní čeká na nový domov. Hodně baští, je z ní krásná kočička. Není plachá, nejprve je obezřetná než se dokonale seznámí s novou osobou. Je to velmi trpělivá a nekonfliktní kočička.

Brita je krásně zbarvená mourovato-želvovinová mladá kočičí maminka, která přišla do Sluníčka se svými dvěma koťátky. Koťátka měla velikánskou rýmu a hodně zhnisaná, zalepená očička. Brita je trochu plašší kočička, žila celý život u kravína v obci Klapý. Brita je moc milá a hodná, vzorně svá koťátka vychovává, čistí je a různě opečovává.

Jen co si více zvykne na lidi okolo sebe bude z ní skvělá parťačka a úžasný nový člen rodiny.

Zeptejte se na Britu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI