Brusinka

Kočka Brusinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.5.2020
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Brusinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Brusinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Brusinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Brusinku

Pár slov o kočičce

Brusinka byla jako miminko nalezena v krabici u Penny v Litoměřicích. Naštěstí mňoukala doslova o život, dobří lidé ji, ještě se stejně černou sestřičkou Jahůdkou, našli a odvezli k nám do Sluníčka.

Miminka vypadají krásně, je jim zhruba pět až šest týdnů. Při příjezdu dostaly mléko z lahvičky a dokonce začali baštit kapšičku. Obě jsou veselé bezstarostné nitěnky, které rychle přibívají na váze, všude se motají, moc si užívají veškeré pozornosti, které se jim ve Sluníčku dostává jak od dvounožců tak od čtyřnožců.

 

Kočička našla domov