Buffy

Kočka Buffy

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 měsíc
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.10.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Buffy

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Buffy krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Buffy granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Buffy

Pár slov o kočičce

Buffy přišla do Sluníčka se sestřičkou Bukvičkou. Obě holčičky, sotva dvou měsíční, byly hodně podvyživené, měli příšernou rýmu, zánět očiček a ušní svrab. Obě mrňata vypadala jako malé surikaty, vyhublé, vysoké. Obě se u nás nemůžou dojíst. Jsou šťastné za teplé, měkké pelíšky. Jsou to zvědavé holčičky, které budou dělat jenom radost.

Zeptejte se na Buffy

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI