Cecilka

Kočka Cecilka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.9.2018
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Cecilku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Cecilku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Kotě Cecilka byla nalezena v domově důchodců v Krabčicích společně ještě s dalšími sourozenci. Jak se tam koťata dostala, zda byla zde odložena i s maminkou nebo zda je tam v minulosti opuštěná maminka porodila, se již nedozvíme.

Cecilka přišla do Sluníčka se sestřičkou Zulejkou, obě mourovaté holčičky jsou maličko ostražitější. Zulejka už domov našla, Cecilka na něho stále ve Sluníčku čeká. Je spíše plašší a plašší, rostě a času na vymazlování je málo. Je to však stále ještě kotě, socializace v novém domově by neměla být až tak velikým problémem. Domov by si Cecilka už moc a moc zasloužila.

 

Kočička našla domov