Chládek

Kocour Chládek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 10 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.9.2019
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Chládek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Chládek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Chládek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Chládek

Pár slov o kocourkovi

Chládek je bohužel FELv pozitivní.

Chládek, s partou svých sourozenců, k nám přišel z Židovic. Všichni byli podvyživení, spinavý a s průjmem. Pro přeplněný útulek a málo místa, jsme je museli ubytovat v koupelně. Po pár týdnech jim začala být malá a tak putovali do většího pokoje.

Lísteček s bráškou Chládkem u nás prošli spoustou zdravotních peripetií, konečně vypadají zdravě, jsou čilí, nádherní, hraví, úžasně mazliví. Konečně by už mohli odejít do nového domova, a místo toho budou muset žít ve Sluníčku odděleně od ostatních kočiček, budou úplně sami v místnosti a nebude na mazlení se s nimi téměř žádný čas.

Oba byli diagnostikováni jako FELv pozitivní.

Je možné je tedy adoptovat pouze do bytu bez dalších čtyřnožců. Ideálně oba dva společně. Jsou strašně milí, hraví a ničím nestrádají.

Kocourek našel domov