Cigárko

Kocour Cigárko

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.9.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 1 rok
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Cigárkoa

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Cigárkoa krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Cigárkoa granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Cigárkoa

Pár slov o kocourkovi

Cigárko je jedním z devíti koťat vyhozených v lesíku u hlavní silnice u hlavní silnice z Roudnice n.L. směrem na Podlusky. všichni do jednoho jsou mazlíci, byla neuvěřitelně hladová, trochu i dehydrovaná.

Cigárko je rezavý krasavec,který roste do úctyhodné kočičí výšky. Jeho sourozenci již dávno našli svůj domov, ale náš golden boy stále ještě čeká a netrpělivě vyhlíží. Snad je to tím, že není hend vidět, netočí se okolo návštěvníků vybírajících kočičí parťáky. Vše pozoruje s dostatečné vzdálenosti analyzuje a vyhodnocuje. Je to zkrátka náš obezřetný chlapec, avšak poté co zjistí, že mu nic nehrozí, přijde se pomazlit, ukázat lásku a vděčnost. Je vlastně přítulný, ale není to zkrátka na první dobrou, Co dobré v životě je však okatě zřejmé a na první pohled viditelné. Cigárko je zkrátka trošku zaprášný drahokam, který bude o to více zářit čím více bude opečováván a milován. Bude z něj zkrátka takový prosluněný chlapec do nepohody.

Kocourek našel domov