Cigárko

Kocour Cigárko

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 měsíce
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.9.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Cigárkoa

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Cigárkoa krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Cigárkoa granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Cigárkoa

Pár slov o kocourkovi

Cigárko je jedním z devíti koťat vyhozených v lesíku u hlavní silnice u hlavní silnice z Roudnice n.L. směrem na Podlusky. všichni do jednoho jsou mazlíci, byla neuvěřitelně hladová, trochu i dehydrovaná.

Cigárko je rezavý krasavec,který určitě doroste do úctyhodné kočičí výšky. Je přítulný,  moc  milý, zvídavý a rád by měl svůj milující domov. Je zvyklý na kočičky, lidi, zkrátka takový prosluněný chlapec do nepohody.

Zeptejte se na Cigárkoa

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI