Čiginka

Kočka Čiginka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.9.2020
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Čiginku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Čiginku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Čiginku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Čiginku

Pár slov o kočičce

Čiginka je koťátko od modré krasavice Čity. Obě kočičky se objevily před bytovkou v Cíťově. Malé Čigince byly při příjmu asi dva měsíce. Lidí se bála, evidentně na ně nebyla zvyklá. Měla nemocné jedno očko, šel jí z něj hnis. Začali jsme mazat a léčit a brzy se očičko srovnalo a z Čiginky je zdravé, prospívající koťátko, které si na lidi potřebuje trochu více zvyknout. Je však ještě opravdu malá, takže adaptace pro ni nebude problémem. Vždy je potřeba trochu trpělivosti a ochoty věnovat zvířátku trochu času.

 

Zeptejte se na Čiginku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI