Cloud

Kočka Cloud

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.9.2021
Místo nálezu:České Kopisty
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Cloud

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Cloud krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Cloud granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Cloud

Pár slov o kočičce

bílomourovatá kočička Cloud z Českých kopist čekala již delší dobu v pořadníku na přijetí do Sluníčka. Při příjmu jí byly zhruba dva a půl měsíce, narodila se plašší kočičce u jednoho rodinného domu jehož majitelé zajistí její kastraci. Cloudinka je moc milé koťátko, je hravá a veselá. Na lidi je zvyklá, moc si užívá mazlení a pozornosti.

Zeptejte se na Cloud

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI