Cuki

Kočka Cuki

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a -1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 13.8.2019
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Marcela Hájková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Cuki

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Cuki krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Cuki granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Cuki

Pár slov o kočičce

Kočička Cuki se objevila na zahrádce příznivkyně Pavlíny v Roudnici nad labem. Kočička byla stale hladová a nevypadala celkově vůbec dobře.

Vzali jsme ji na důkladné vyšetření na veterinární kliniku, byla jí zjištěna cukrovka. K tomu všemu měla Cuki horečku a velice špatné jaterní testy. Cukinka dostala inzulin, dietní stravu, antibiotika. Její zdravotní stav pečlivě monitorujeme, obáváme se, že vylezou na povrch další onemocnění.

Přes toto věechno je to trpělivá kočička, oddaná a důvěřivá. Je ráda, že je v pohodlíčku a teplíčku. Má stálý přísun stravy a mnoho kočičích kamarádů.