Démon

Kocour Démon

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 roky a 10 měs.
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.9.2019
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Démona

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Démona krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Démona granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Démona

Pár slov o kocourkovi

Asi tříletý černobílý krasavec se několik týdnů potuloval u krámku v obci Bříza, kde nebyl samozřejmě vítán. V minulosti byl již kastrován, někomu tedy musel patřit.

Bohužel se nikdo po opakovaných výzvách nepřihlásil, tak zůstal u nás a hledáme mu úžasňákovský domov.

Démonek je moc hodný, mazlivý a vděčný jedlík. Je to statný kocour s hustou srstí, která prohřeje každý klín a rozzáří domov. Je to parádní kocourek, který umí i panáčkovat a prosit na požádání. Někdo ho to musel naučit, někdo jej po určitou dobu miloval a pečoval o něj. Co se asi muselo stát, že tento úžasný milý kocourek skončil sám na ulici napospas neznámému světu?

Kocourek našel domov