Dessa

Kočka Dessa

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 měsíce
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 27.6.2022
Místo nálezu:Kostomlaty
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2688
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Dessu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Dessu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Dessu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Dessu

Pár slov o kočičce

Šedá kočička Dessa je z Kostomlat pod Řípem. Měla ušní svrab a vážila 675 gramů.  Jelikož máme ve Sluníčku plno koťátek a obáváme se možnému šíření nemocí, putovala Dessa do depozita k Jitce. Dessa je přítulné a hravé klubíčko. Je u Jitky jestě se šedobílou kočičkou Derry a černým čertíkem Delim. Všichni si hrají, kočkují se a zkrátka dělají vše do koťátka dělají nejradši. Baští, řádí, spí. Dessa je zlatíčko, které bude v novém domově dělat radost.

Zeptejte se na Dessu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI