Diego

Kocour Diego

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 9 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 5.4.2022
Místo nálezu:Nová Police
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2601
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Diego

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Diego krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Diego granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Diego

Pár slov o kocourkovi

Mramorovaný zrzavý kocourek Diego byl přijatý s dalšími třemi kocourky a kočičkou. Všichni přišli z obce Nová police od starší paní, která fměla kolem patnácti nekastrovaných kočiček, o které se už nezvládala postarat. Diego měl při příjmu zánět dásní, vážil však krásná 3 kila. Je trochu nejistý a bojácnější, je však stále mladý a rychle se rozkouká a bude z něj úžasný společník a mazlík. Je moc zajímavě zbarvený, kožíšek má huňatý a heboučký. Je čistotný a má zdravý apetit.

Přesto že je Diego mladý kocourek, tak měl velice špatné zoubky. Absolvoval tedy operaci, při níž mu bylo hodně zubů vytrženo. Velice se mu tím ulevilo, hned ten samý den večer byl plný života a skotačil s kámošem Kewinkem, se kterým si tu ve Sluníčku padli do oka a je to nerozlučná rošťácká dvojka.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI