Dobromysl

Kočka Dobromysl

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.6.2020
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Dobromysl

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Dobromysl krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Dobromysl granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Dobromysl

Pár slov o kočičce

Malá Dobromysl si moc zaslouží stálý domov, kde bude mít veškerou pozornost a lásku, kterou si toto stvořeníčko zaslouží.

Je to krásná černá kočička s „mourovatou“ kresbou, která je maličko nedůvěřivá, ale při trošce trpělivosti, důvěry rychle nabude, je to ještě mrně. Ve Sluníčku nebyl v poslední době moc čas koťátka vymazlovat, potýkali jsme se s kočičím morem.

Černá krasavice Dobromysl je jedno z koťátek od pana “ množitele“ ze Štětí. Z této lokality se dosud odebralo a řešilo 30 kočiček. Přišla k nám s rýmou, byla vyléčena, ale záhy se jim rýma vrátila s ještě horším zánětem očiček. Dobromysl se nám alespoň podařilo zcela naočkovat.

 

Kočička našla domov