Donatella

Kočka Donatella

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 0 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.5.2023
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3009
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Donatellu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Donatellu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Donatellu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Donatellu

Pár slov o kočičce

Krásná a miloučká tříbarevná kočička Donatellka byla přijata do Sluníčka, neboť se usadila v restauraci po té, když se jí její rodina ze sousedního domu odstěhovala a nechala ji opuštěnou. Donatella žila u restaurace od zimy, kde byla krmena, ale po otevření zahrádky chodila po stolech a žebrala o jídlo, což začalo být pro restauraci neúnosné. Holčička je moc hodná, mazlivá, ale nechce opustit klec, bojí se ostatních kočiček.

Zeptejte se na Donatellu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI