Doník

Kocour Doník

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 10 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.2.2018
Doba v útulku: 1 rok a 3 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Doníka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Doníka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Mlaďoučký černý kocourek Doník k nám přišel ze Straškov, kde ležel několik týdnů v krabici před masnou. Naštěstí se našla paní, které osud koťátka nebyl lhostejný. Doník je mazlivý a velmi hodný kocourek. Po příjetí se u něj projevila těžká pneumonie, kterou jsme začali ihned léčit. Byl to vzorný pacient a pořádně zabojoval. Už delší dobu vyhlíží svůj domov a člověka, kterému bude svým černým jiskrným kožíškem zahřívat klín a dělat společnost. Už není žádným koťátkem, ale velikým, tlustším kocourkem, který se velice rád chová, mazlí a často chce fungoval jako chlupatý límec.

Kocourek našel domov