Dorotka

Kočka Dorotka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.9.2020
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Dorotku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Dorotku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Dorotku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Dorotku

Pár slov o kočičce

Dorotka je z Kostomlat pod Řípem. Nálezci ji objevili v době kdy u nás řádila panleukopenie, tak jsme ji nemohli přijmou. Zůstala tedy u slečny Dominiky, která ji našla a to do té doby než se trochu místa ve Sluníčku uvolnilo. Dorotka měla nemocná očička a rýmu. Nyní je již plně naočkovaná a zdravá.

Je to hravá, neposedná lumpice, nelze ji pořádně vyfotit, je prostě všude.  Dorotka má oči jako korálky, krásné průzračné a čiré. Kočičí společnost se jí moc líbí. Hledá samozřejmě svůj vlastní domov, určitě by se jí líbilo žít a dál lumpačit s dalším kočičím parťákem/parťačkou.

Zeptejte se na Dorotku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI