Dredík

Kocour Dredík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 9 let
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 8.2.2020
Doba v útulku: 1 rok a 4 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
David Šolc
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Dredíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Dredíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Dredíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Dredíka

Pár slov o kocourkovi

Přijatý kocourek Dredík je venkovním životem pěkně zdevastovaný. Bude již starší, přišel o všechny zoubky (musely ho hodně bolet než mu vypadaly), má zánět v ouškách, blechy, všenky, zánět v očičkách, kašle, má rýmu, místo dlouhé srsti samý vlhký, zapáchající dred, na tlapičkách sešlapané bláto s hovínkami, pročůrané dredy kolem zadečku, nekastrovaný, hodně pije a zbaští vše beze zbytku.

Dredík byl řádně vyšetřen, má vysoké bílé krvinky a málo červených, vyšší močovina a kreatinin, dehydratace.

Dredy po celém tělíčku byly oholeny, kocourek byl vykoupán a ošetřen proti parazitům. Dredík užívá antibiotika, na zavodňování dostává infuzi, je na vyhřívané dečce. Brzy půjde na kontrolu krevních hodnot, budeme doufat, že se hlavně ledvinové hodnoty zlepší.