Družinka

Kočka Družinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 5.9.2019
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Družinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Družinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Kočička Družinka byla nalezena v díře pod schody školní družiny. Již delší dobu bylo slyšet občas mňoukání. Až po nějaké době si tamní zaměstnankyně uvědomila odkud mňoukání vychází, z pod schody na chodbě. Objevili tedy černobílou kočičku Družinku snažili se ji vyprostit.

Na záchranu Družinky byli povolání hasiči, kteří do díry vsunuli prkno, aby mohla kočička vylézt. Bohužel to nevyšlo. Druhý den ráno se jedné zaměstnankyni povedlo ji vytáhnout za ocásek.

Družinka byla po svém nedobrovolném pobytu pod schody velmi dehydrovaná, nemohla se postavit na nožičky,  byla hladová a velmi žíznivá.

Vzali jsme ji na veterinární kliniku, kde dostalainfuzi a teď se ve Sluníčku zotavuje. Je milá a trpělivá. Vděčná za pozornost a pomoc.

Zeptejte se na Družinku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI