Elba

Kočka Elba

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.8.2023
Místo nálezu:Radouň
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3104
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Elba

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Elba krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Elba granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Elba

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Kotě Elba je už zcela v pořádku, je moc krásná a milá, ještě maličká, miluje hrátky s ostatními koťátky. Po panleukopenii ji „plave“ při běhání maličko zadeček.

Kočička Elba z Radouně snad vyhrála boj s panleukopenií a kalicivirózou. Test už je negativní a tak byla propuštěna z přísné izolace. Její sestřička Ebi krátce po přijetí zemřela. Je štěstí, že to alespoň Elba zvládla, je z ní zase šťastná, veselá, velice mazlivá kočička❤️. Obě holčičky byly s touto hnusnou nemocí již přijaty, měly příšernou rýmu, zánět v očičkách, neuvěřitelný ušní svrab a nakonec byla diagnostikována ještě panleukopenie😢, když jsme ji zdolali, měla Elba zase vřídky na jazyku, musela se dlouho krmit ručně stříkačkou. Tak snad už to máme za sebou. .

Zeptejte se na Elba

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI