Elián

Kocour Elián

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 27.10.2022
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2794
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Eliána

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Eliána krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Eliána granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Eliána

Pár slov o kocourkovi

Kocourek Eliánek je při prvním doteku stále nedůvěřivý, ale nakonec mazlení miluje. Potřeboval by klidný domov, kde bude moci „odhodit“ prvotní obavu ze „zlých“ lidí a bude moci žít s důvěrou jako jiné kočičky, které už mají milující domov.

Půlroční kocourek Elián přišel do Sluníčka z Roudnice n.L. – Krásné hory, kde ho odchytil pán, kterému se u pozemku s domem namnožily kočky od jediné kočičí matky. Koupil si vlastní sklopec, aby matku odchytil, ale je hodně chytrá, nedaří se. Koťátkům našel nový domov, pro Eliána se to nepovedlo. Nejprve jsme si mysleli, že Elián bude vykastrován a z důvodu plachosti bude vrácen do lokality. Eliánek se však začal mazlit, takže zůstal ve Sluníčku a hledá nový domov.

Je to mladý, moc hezký kocourek. Lidi si oblíbil a moc si užívá hlazení, mazlení a všechnu pozornost, která se mu v tom množství kočiček co ve Sluníčku máme, může jenom dostat. Je to čistotný chlapeček, krásně baští, vůbec si nevybírá. Zkrátka ideální kocourek a parťák do nepohody.

Zeptejte se na Eliána

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI