Emma

Kočka Emma

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 9 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.4.2023
Místo nálezu:Mělník
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2991
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Emmu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Emmu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Emmu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Emmu

Pár slov o kočičce

Dvouletá kočička Emma byla přijata z hospitalizace na veterinární klinice, kde se jí její majitel vzdal, avšak léčbu uhradil. Kočička měla ošklivý zánět v oušku, má hlavičku na stranu, což jí už zůstane, ale vůbec jí to nevadí. Je to moc hodná a mazlivá kočička, která se bojí ostatních kočiček, většinou na ní nejsou hodné☹️, zřejmě z důvodu její submisivní povahy a handicapu.

Zeptejte se na Emmu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI