Estelka

Kočka Estelka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.5.2022
Místo nálezu:Lovosice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2628
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Estelku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Estelku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Estelku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Estelku

Pár slov o kočičce

Estelka je koťátko od maminky Elke, která k nám se svými koťátky přišla z kravína u Lovosic, kde se situace s kočkami vymkla trochu kontrole. Naštěstí se to začíná řešit. Estelka je moc pěkná černá kočička s maličkou bílou náprsenkou, která dobře prospívá, i když maminka Elke je už kojením vyčerpaná, má málo mléka a koťátka musíme dokrmovat kočičím mlékem.

Je to živá kočička, pomalu začíná se dovádět se svou sestřičkou Estmínkou a adoptovaným černým Obláčkem, sirotkem, který byl k rodince přidán. Estelka si pomalu osvojuje všechny základní kočičí dovednosti jako je chození na záchod, pravidlné mytí a hlavně pravidelné plnění svého bříška.

Zeptejte se na Estelku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI