Fanny

Kočka Fanny

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 9 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.11.2019
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Fannyho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Fannyho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Fannyho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Fannyho

Pár slov o kočičce

Fanny a její dvě malé sestřičky pobíhaly po silnici u kolejí v obci Polepy.  Koťátka byla při příjmu  zhruba dva a půl měsíce stará, jsou mazlivá, příšerně špinavá a zablešená. Maličké holčičky se musely již v pozdním listopadu protloukat chladným počasím, nedostatkem jídla a bezpečí.
Fanka má zřejmě rozdrcený prstik a stržený drápek na jedné z tlapek. Jde o velmi bolestivé zranění a tak skáče po třech.

Jinak vypadá zdravě, má v sobě malé ďáblíky, ráda skotačí se sourozenci a samozřejmě se nemůže dosyta najíst. Z toho máme velikou radost, rychle zesílý a tlapička se uzdravý.

Kočička našla domov