Fanoušek

Kocour Fanoušek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 8 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.6.2022
Místo nálezu:Žatec
Doba v útulku: 1 rok a 8 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2674
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Fanouška

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Fanouška krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Fanouška granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Fanouška

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Fanoušek je úžasný mazel, hravý kluk, kamarádský. Vzhledem k tomu, že přišel do Sluníčka jako několikadenní novorozenec a byl vypiplán člověkem, je na lidech velice závislý. Je to nádherný kocourek.

Fanoušek byl přijat do Sluníčka s pupeční šňůrou a váhou 133 gramů. Fanoušek byl nalezen v kočičí kolonii vedle mrtvého sourozence. Naštěstí Fanoušek od začátku báječně baštil. Bylo na něm vidět, že se na lahvičku vyloženě těší. Máme radost, že od začátku prospívá. Je to krásný moureček, který roste a dělá nám radost.

Fanoušek si prodělal zákeřnou panleukopenii. Velmi jsme se o něj obávali, naštěstí to zvládnul a daří se mu skvěle. Rychle se zase zakulatil a už běhá jako velký kluk, sám si hraje a je plný života. Měl štěstí, že tu strašnou nemoc přežil, je od narození krmený umělým mlékem, nemá protilátky od maminky. Je to velký bojovník a náš rozmazlený vypiplánek.

Kocourek našel domov