Fernanda

Kočka Fernanda

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 roky a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.5.2022
Místo nálezu:Klapý
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2646
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Fernandu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Fernandu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Fernandu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Fernandu

Pár slov o kočičce

Zrzavka Fernanda přišla se svými třemi koťátky z kravína u Klapí, je to další rodinka z této lokality.  Fernanda je mladá, asi tříletá, kočička, velice kontaktní a mazlivá. Má krásný tvar hlavičky a působí velice aristokraticky. Vzorně o své ušmludlané dětičky stará. Jen co odrostou tak bude hleda milují domov kde bude ona tím rozmazlovaným tvorečkem.

Zeptejte se na Fernandu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI