Fífa

Kočka Fífa

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 11 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.10.2019
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Fífa

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Fífa krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Fífa granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Fífa

Pár slov o kočičce

Odchycena  v Roudnici nad Labem na sídlišti u kruhového objezdu u nemocnice. Už loni jsme zde odchytili koťátka a jejich maminku kočičku Tečinku, koťátka domov dávno mají, o kočičku se starají místní.

Fífa se objevila z ničeho nic, hladová, špinavá. Venku už tedy musela být bez domova delší dobu. Poslední dobou bohužel nic výjimečného.
Je moc krásná kočičí dáma. Miluje lidský dotek a mazlení. Ihned přijala karantenni box za svůj, rozvalovala se, zkoušela pelíšek a samozřejmě se důkladně umyla.

Kočička našla domov